Nadejszła wiekopomna chwila…

Jak mawiał klasyk – nadejszła wiekopomna chwila i w zeszłym tygodniu zdecydowałem o zakończeniu ścisłej współpracy z IBM. Ponad rok działania ze świetnymi ludźmi, przy bardzo interesujących projektach i na nowym dla mnie rynku IT dał mi sporo satysfakcji, choć wymagał ogromu nauki. Ale dzięki temu przynajmniej trochę „odkurzyłem synapsy”… 😉

Nie zamykam do końca karty IBM, bo będę nadal współpracował z firmą nad wybranymi projektami, ale zmiana formy współdziałania otwiera kilka ważnych dla mnie możliwości.

Po pierwsze i najważniejsze – wracam do dzielenia się z Wami wiedzą i doświadczeniem, które przez ostatnie 20+ lat zbierałem od moich Klientów i współpracowników. 

Wrócą filmy na Youtube, artykuły na LinkedIn i blogach oraz znowu „zacznę bywać” na wybranych imprezach społeczności sprzedażowej i menadżerskiej. Tego kawałka mojej pozazawodowej działalności brakowało mi najmocniej przez ostatnie naście miesięcy i czas najwyższy był to zmienić…

Poza tym wracam do, wstrzymanego na czas wyłącznej umowy z IBM, budowania własnych produktów wiedzowych i materiałów szkoleniowych dla handlowców i szefów sprzedaży. 

Wrócą też (już od początku listopada) dostępne w formie otwartej szkolenia, warsztaty i grupa mentoringowa. A właściwie trzy osobne grupy – jedna dla chcących się rozwijać handlowców, osobna dla szefów sprzedaży i osób odpowiedzialnych za sprzedaż (właściciele czy menadżerowie wyższego szczebla) oraz kolejna, dedykowana wyłącznie mojej ukochanej branży moto. Będą uruchamiane stopniowo, ale jeszcze w tym roku wszystkie trzy będą działać pełną parą.

A dla tych z Was, którzy chcieliby wykorzystać moją wiedzę do poprawienia struktur sprzedażowych w swojej firmie w formie 1:1, będę dostępny jako konsultant czy nawet interim, choć raczej nie menadżer na lata. Choć życie co chwilę przypomina mi o starej maksymie „nigdy nie mów nigdy”… 

W związku z tą życiową zmianą mam do Was prośbę. Pomóżcie mi proszę w promocji nowego kontentu, bo po tak długiej „przerwie w nadawaniu” moje zasięgi znacząco spadły i każde Wasze polecenie opublikowanego przeze mnie filmu czy tekstu będzie wielką sprawą.

Jeśli znacie osoby lub firmy, które zmagają się z nie najlepiej funkcjonującą sprzedażą – polećcie mnie proszę jako konsultanta czy interima.

A jeśli znajdziecie gdzieś informacje o ciekawych rekrutacjach czy projektach, do których mógłbym wnieść swoje doświadczenie i umiejętności – dajcie znać. Od listopada będę mógł już brać w nich udział.

Dziękuję Wam za każdą dodatkową subskrypcję mojego kanału na YT i każdego lajka pod opublikowanym przeze mnie postem lub komentarzem. Tylko dzięki Wam nie zginąłem całkiem z powierzchni mediów społecznościowych. I postaram się za to jak najpiękniej odwdzięczyć kolejnymi materiałami.

[FM_form id="5"]
Categories Uncategorized

Post Author: Radek Pogoda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.